Libertas Forum

Prijevara

Share

GARY
    Liberator

Male
    Broj postova : 1193
    Posao : Obrezivanje
    Ljubavno stanje: : Izmisljeno!
    Registration date : 28.04.2008

Re: Prijevara

Postaj by GARY on 10.08.08 19:08

Kako ja i moja "zenka" zivimo u srecnom braku iako nemamo ni dovoljno novaca, ni djece, nista...Dovoljni smo jedno-drugome...I niko nikoga ne vara /ma ja i da hocu ne mogu od lijekova/ a ona ima moju dozvolu da si nadje partnera za sex jer je to za mene isto kao kad bi koristila vibrator. Nije mi vazno hoce li ona mene fizicki prevariti, vazno mi je da sam joj ja emocionalno i dalje vazan i da ne moze bez mene ni dana.

Dionizia
    Liberalist

Female
    Broj postova : 227
    Registration date : 22.07.2008

Postaj by Dionizia on 11.08.08 23:48

GARY je napisao/la:Kako ja i moja "zenka" zivimo u srecnom braku iako nemamo ni dovoljno novaca, ni djece, nista...Dovoljni smo jedno-drugome...I niko nikoga ne vara /ma ja i da hocu ne mogu od lijekova/ a ona ima moju dozvolu da si nadje partnera za sex jer je to za mene isto kao kad bi koristila vibrator. Nije mi vazno hoce li ona mene fizicki prevariti, vazno mi je da sam joj ja emocionalno i dalje vazan i da ne moze bez mene ni dana.

Kako možeš da joj daš dozvolu da te fizički prevari?Ja to ne bih mogla,ono što je moje je samo moje,naravno dok to važi i sa druge strane.

Admin
    Liberator

Male
    Broj postova : 1332
    Ljubavno stanje: : Zauzet
    Registration date : 08.03.2008

Postaj by Admin on 11.08.08 23:51

On je impotentan zbog lijekova, a voli svoju zenu i postuje njene potrebe, te stoga joj daje dopustenje da seksualno opci s drugim muskarcima.

Naravno, kada bi se to dogodilo, vise nista ne bi bilo isto u njihovom braku...

Dionizia
    Liberalist

Female

Postaj by Dionizia on 11.08.08 23:55

Pa naravno da nebih bilo...

Dionizia
    Liberalist

Female

Postaj by Dionizia on 11.08.08 23:58

Ne znam da sam na njegovom mestu možda bih i ja postupila isto,ali bi se onda jela u sebi i bilo bi mi još gore,pogotovo kada bih ona bila sa drugim,jer uvek postoji mogućnost da se zaljubi u drugog,zar ne?

Admin
    Liberator

Male

Postaj by Admin on 11.08.08 23:59

Postoji, i to prilicno velika mogucnost... znas li onu poslovicu:

Daleko od kurca, daleko od srca...
    jocolor

Dionizia
    Liberalist

Female

Postaj by Dionizia on 12.08.08 0:09

E,ubo si pravu...upravo tako

dezurna kucka
    Borac za slobodu

Female
    Broj postova : 764
    Posao : zajebavanje svih oko sebe
    Ljubavno stanje: : ludo zaljubljena
    Registration date : 18.06.2008

Postaj by dezurna kucka on 12.08.08 10:01

Anhangel je napisao/la:Postoji, i to prilicno velika mogucnost... znas li onu poslovicu:

Daleko od kurca, daleko od srca...
    jocolor

ti nisi normalan....

Admin
    Liberator

Male

Postaj by Admin on 17.08.08 0:45

Nisam normalan, ali sam u pravu. Cool

Dionizia
    Liberalist

Female

Postaj by Dionizia on 17.08.08 2:13

Jeste Ivane nisi normalan,ali jesi upravu.

dezurna kucka
    Borac za slobodu

Female

Postaj by dezurna kucka on 17.08.08 15:18

ma od vas tu niko neie normalan majke mi...cccc bolest bolest nemam komentara

GARY
    Liberator

Male

Postaj by GARY on 17.08.08 15:45

Poslovica glasi: Daleko od OCIJU-daleko od srca. Ne razumijem, ako sam ja onemogucen da joj pruzim sex zasto bi se ona patila? Zar nije i to ljubav kada ne dopustis da osoba koju volis zadovolji svoje potrebe koje joj ti ne mozes priustiti. Moja zena nije iskoristila tu mogucnost, mada mi uvijek kaze kada joj se svidi neki muskarac i ja tocno znam ko je to.

E sada, da se to dogodi, sto bi se promijenilo u nasem braku? Nista. Ona bi bila srecnija jer je sexualno zadovoljna a i ja bih jer se ne bih osjecao krivim sto joj ne mogu oruziti sex. Ljubav nije samo uzimanje nego je vise davanje.

Nikada nisam bio posesivan u ljubavi /mozda svega dva puta/ ali to mi je dalo dobru lekciju tako da sada nikada nemam teznju nekoga POSJEDOVATI.

Dionizia
    Liberalist

Female

Postaj by Dionizia on 17.08.08 23:41

Ne sve je to ok što si rekao Gary i ljubav naravno da nije samo uzimanje...ona je mnogo više od toga,ali sex je neophodan da bi bilo veza ili brak uspeli,to ne može niko da ospori.A ti ako nemožeš da je sexualno zadovoljiš,neznam kako da se izrazim evo prostački jebanjem,postoji mnogo drugih načina da je zadovoljiš,a ne da joj daješ dozvolu da bude sa drugim muškarcima.Ako ne možeš kurcem možeš jezikom,važno je da bilo kako "ti" nju zadovoljavaš,a ne da je prepuštaš drugima.
    Ne znam možda grešim,ali to je neko moje mišljenje.

GARY
    Liberator

Male

Postaj by GARY on 17.08.08 23:52

No, dobro, ali ipak zna se da je zadovoljavanje petingom, jezikom itd nedovoljna zamena za ono PRAVO a to je zadovoljavanje penisom. Ja sam privremeno /a mozda i trajno/ impotentan zahvaljujuci lijekovima za krvni pritisak /tzv metildope/ i lijekovima za depresiju. I jedan od ovih je dovoljan da izazove impotenciju a metildope je izazivaju OBAVEZNO.

Ali, hajde da zamislimo hipoteticku situaciju da sam ja imao neku nesreci i da sam od vrata nanize oduzet. Tu nema vise nikakvog sexa i nikada. Treba li taj muskarac sada osuditi i svoju zenu na patnju bez normalnog sexa. Nije li veca ljubav to da se on odluci dozvoliti joj da se vidja radi fizickog uzitka sa drugim muskarcem. Ili je bolje da ona to radi iza njegovih ledja i tako ga ponizi, jer ce on to saznati kad- tad. Mislim da je licemjerno to da joj ja uskracujem ono sto joj ne mogu pruziti i da je dokaz nase ljubavi upravo to povjerenje...Ma sa koliko muskaraca ona fizicki bila, ona ce uvijek biti emotivno zaljubljena u mene i ja u nju. I da je situacija obrnuta, bilo bi isto. Njoj ne bi smetalo da ja nadjem sebi zenu radi fizickog odnosa, ali to nimalo ne bi umanjilo moju ljubav prema njoj. Naprotiv...

Dionizia
    Liberalist

Female

Postaj by Dionizia on 18.08.08 0:17

Ok Gary,znaš ja sam pomalo staromodna što se tiče takvih stvari,i jednostavno ne bih mogla tako,radije bih bila sama...

Što se tvoje impotancije tiće,ako je zbog lekova za krvni pritisak onda nije trajna,ja bih tebi preporučila da uzmeš testosteron depo u konbinaciji sa deca-durabolinom...jedno mesec dana(to nije skupo),e onda napraviš pauzu od nedelju dana i uzmeš pregnil,neće ti više trebati nikakvi lekovi za depresiju.
    E,sad ne znam tačno šta je kod tebe u pitanju,ako je nešto treće onda ne znam.

Admin
    Liberator

Male

Postaj by Admin on 18.08.08 10:37

Ma on je samo prelijen da jebe... Very Happy

dezurna kucka
    Borac za slobodu

Female

Postaj by dezurna kucka on 18.08.08 10:45

heh

GARY
    Liberator

Male

Postaj by GARY on 18.08.08 20:54

@DIONIZIJA: Ja sam imao infarkt i sada imam anginu pectoris, srcane arteriole su mi zacepljene oko 80% i predlazu mi ugradjivanje stenta. Na lijekove za pritisak sam osudjen dozivotno jer sam genetski opterecen /vecina porodice mi je umrla od srca/. Uzimanje testosterona izaziva povecano lucenje adrenalina iz nadbubreznih zlezda a to opet dovodi do povecanja pritiska a povecan pritisak do dodatnog opterecenja srca koji je za mene smrtonosan jer bi me sa ovim stepenom zapusenja doveo do novog infarkta koji bi verovatno bio fatalan.

Dakle, sve mi je poznato, posetio sam sajtove svih klinika i nema tu pomoci. Uzimanje jacih antidepresiva isto utice na srce tako da se moraz zadrzati samo na "Ksalolu" koji me odrzava u nekom polu-aktivnom stanju tj tek da mogu da ustanem iz kreveta i ne buljim u jednu tacku na zidu.

Ovo pisanje me malo uveseljava i interesuje. Kada me ne budete vise videli ovde znaci da sam otisao totalno u AUT.

Dionizia
    Liberalist

Female

Postaj by Dionizia on 18.08.08 23:16

Ajde Gary nemoj baš tako crno razmišljati,Ksalol i nije neki antidepresiv,bolji ti je Rivotril,na recept ga dobijaš besplatno.
    Kada sam ja bila u depresiji prepisali su mi Flunirin kao antidepresiv i posle tri dana sam pokušala da se ubijem kako je dobro delovao na mene,e onda su počeli da me navlaće neuroleptike,tako da sam stvarno jedno vreme bila kao biljka,dok im jedan dan nisam jebala mater svima i rekla da neću da pijem ništa sem rivotrila...suština je u tome da moraš sam da se boriš a ne da se lako predaješ i upadaš u depresiju...znam da to nije nimalo lako...ali ako si uporan i ne predaješ se bolesti bilo kakve vrste,čuda se dešavaju.

Što se testosterona tiče nije baš tako kao što kažeš,nemoraš ga ti uzimati u abnormalnim količinama.

Admin
    Liberator

Male

Postaj by Admin on 18.08.08 23:20

Najbolje je reci tko ga jebe, skinut se gol, skocit na stol i plesat rock&roll! Amen

dezurna kucka
    Borac za slobodu

Female

Postaj by dezurna kucka on 20.08.08 9:46

hahhhaa

GARY
    Liberator

Male

Postaj by GARY on 20.08.08 21:32

Rekoh ti Dionizija, sam psihijatar mi nece prepisivati neki jaci anti-depresiv jer utice na rad srca i moze biti za mene fatalan.

Tu sam gdje sam i nema mi pomoci, osim ako sam sebi ne pomognem. Sve lijekove sam ja sam pronasao, ljekari su mi davali kontra terapije, jedna lijek hladi a drugi grije.

Onda sam se okrenuo alternativnoj medicini i sada mi je /da ne cuje ZLO/ mnogo bolje.

Very Happy

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 6:59

Sada je: 08.12.16 6:59.