Libertas Forum

VIKENDOM UJUTRO

Share

dezurna kucka
    Borac za slobodu

Female
    Broj postova : 764
    Posao : zajebavanje svih oko sebe
    Ljubavno stanje: : ludo zaljubljena
    Registration date : 18.06.2008

VIKENDOM UJUTRO

Postaj by dezurna kucka on 30.07.08 11:13

Budiš me! Nježan poljubac u obraz, još nježniji na usne ... padaju lako poput latica, miluju nježno poput pahulja i miješaju se ... sa zrakama sunca na mome licu.
    Privijaš se uzmene i budiš me. Mirišeš mi kosu, ljubiš lice ... toplina tvoga tijela prodrijeva kroz spavačicu ...
    Privijaš se uz mene, grliš me snažnim rukama ... mmmm, volim takvo buđenje ... tvoj zagrljaj, sigurnost, toplina ...
    al ja bi još malo spavala u sigurnosti tvoga zagrljaja, uz zaštitu tvoga dodira ...
    Spremni se ... znam, al ja bi još malo ...
    Privijaš se uz mene još čvršće, ljubiš mi vrat nježnim vlažnim poljupcima, mirišeš kožu, upijaš me u sebe. Rukom mi maziš guzu, još uvijek ostavljajući spavačicu da nas dijeli, još malo razdvaja ... Dok mrsiš mi kosu, ljubiš ramena, dodiruješ mi bedra ... čvrstim pokretima stišćeš mi kožu ... Osjećam ga na guzi, osjećam ga kroz spavačiću, trljam ga kratkim kružnim pokretima.
    Čujem te kako uzdišeš ... uzimam ti ruku i stavljam je na grudi ... dodirujemo ih zajedno ... stišćemo, gnječimo ... tražimo bradavice ... spuštamo se zajedno preko trbuha do pupka. Preko pupka do međunožja ... dodirni je ... popipaj kako je vlažna, topla, meka. Dodirni je, pomazi, istraži nutrinu, potraži klitoris ... učini me da predem. Vlažna sam ... jesam, sok se polako razlijeva ... Dodiruješ mi guzu, polako se pukotinom spuštaš uo međunožje ... vlažno središte užitka. Polako mi širiš, razdvajaš butine... Osjećam tvoje prste kako ulaze, polako, sklisko, ... osjećam svaki njihov pomak, osjećam kako me širiš, razmičeš ...
    Dodirujem klitoris i uzdišem, uzdišemo zajedno ... spremni smo, budni smo ...
    Još malo me maziš, a onda ulaziš ... podižeš mi bedro, razdvajaš polutke i ulaziš ... kratkim, brzim pokretima ...
    Dok držiš me za bok i čas pomičeš, čas odmičeš, slijedim te u ritmu ... grickaš mi uho, ližeš vrat, uzdišeš, ...
    Bit će kratko znam, bit će brzo znam, al bit će tvrdo i bit će žešće i snažno ... i ne znam što bi prije ... dodirivala klitoris, stiskala bradavice ... - Ah, ah, ... - redaju se uzdasi, otimaju jedan za drugim - Ah,ah .. svršit ću! - govorim ti
    - Spremna si, znam ... još malo, još malo, izdrži još malo ... -
    Svršavam sebično, glasno, svršavam, ne čekam te ... snažno je, intenzivno ... svršavam ... rukom mi prekrivaš usta, ne želimo probuditi djecu ...
    Zarivaš mi lice u kosu, čujem te kako uzdišeš, osjećam kako me ispunjavaš ... mazim se uz tebe, još malo, lagano pomičući guzom ...
    Ostajemo tako zagrljeni, spojeni, ostajemo tako još malo, još tren ... dok ponovno ne utonemo u san, još malo, barem još pola sata ...

Sada je: 08.12.16 6:59.