Libertas Forum

Jedva cekam da dodem doma!

Share

Admin
    Liberator

Male
    Broj postova : 1332
    Ljubavno stanje: : Zauzet
    Registration date : 08.03.2008

Jedva cekam da dodem doma!

Postaj by Admin on 21.07.08 10:11

Vracao sam se s posla. Vec je pao mrak...jedva cekam da dodem doma!

Iako sam bio umoran, neprestano sam mislio kako cu doci doma svojoj zeni i kako cu je jebati. Bio sam napaljen cijeli dan...

Koracam prema kuci, otvaram ulazna vrata. Osjecam miris vecere u zraku, mmmmmm, ispekla mi je meso. Jao, razvalit cu je, razvalit cu je do jaja mislio sam u sebi.

Usao sam u kuhinju. Ona je pripremala stol za veceru. Pogledao sam je. Znala je sto mi je na pameti no pravila se da ne kuzi. Okrenula je leda i nastavila svojim poslom. Jao, kako me napaljuje! Prisao joj sam joj odostraga, primio za vrat i grickao za uho... Pocela je dahtati...

Krenuo sam rukom prema njenoj pickici. Bila je vruca cak i preko uskih hlacica koje je nosila. Trljao sam je, trljao sam meko, trljao sam grubo neprestano je ljubeci i grizeci po vratu...

Dahtala je sve jace i jace a mene je nabrekli kurac poceo zuljati u uskim trapericama. Bas kada sam ga htio izvaditi ona se okrenula i sva napaljena mi otkopcala remen i svukla hlace. Izvadila ga je i strpala u usta. Nisam se ni snasao a vec sam svrsio! Uh kako ga je dobro znala pusiti.

Zasluzila je da ju izjebem! Podigao sam je na kuhinjski stol, svukao joj hlacice, gacice i krenuo u napad. Licnuo sam je jezikom, licnuo jos jedanpt pa stao. Samo me bijesno pogledala, nije voljela da ju zezam. E sada mi se vec digo, cak i vise ne kada sam stigao kuci.

Nisam izdrzao, morao sam joj staviti.Bila je tako vlazna, tako napaljena, nisam joj mogao odoljeti. Zabio sam joj, zabio do kraja. Vrisnula je silovito a ja sam je zestoko nabijao... pocela se bacakti, tresti od naglog orgazma...

A tada je beba pocela plakati, ja sam ga izvadio, obukao se i otisao paziti na bebu. Iza leda cuo sam njeno psovanje... ali neka, dobit ce ga kasnije... samo da beba zaspi...

Very Happy Very Happy Very Happy

dezurna kucka
    Borac za slobodu

Female
    Broj postova : 764
    Posao : zajebavanje svih oko sebe
    Ljubavno stanje: : ludo zaljubljena
    Registration date : 18.06.2008

Re: Jedva cekam da dodem doma!

Postaj by dezurna kucka on 21.07.08 10:21

mmmmmm....jebeno....danas si nastradao....jooj...napalila sam se Embarassed ....ali koi kraj ja nevjerujem....a daj ocu jos....

Admin
    Liberator

Male
    Broj postova : 1332
    Ljubavno stanje: : Zauzet
    Registration date : 08.03.2008

Postaj by Admin on 21.07.08 10:38

Ne moze jos zasada... bilo bi ti previse! Razz

Zapravo, bilo bi meni previse... znam ja kakva si kada si napaljena! Help

Sponsored content