Libertas Forum

Forumi.....

Share

Dionizia
    Liberalist

Female
    Broj postova : 227
    Registration date : 22.07.2008

Re: Forumi.....

Postaj by Dionizia on 29.08.08 23:51

Pa znaš da će toga između Srba i Hrvata biti uvek...a i na tom forumu nema niko više od dvadeset godina sem tebe i mene...tako da ne vredi ti se nastavljati sa dečicom koja misle da je ceo svet njihov...pogotovo na temu homoseksualaca,kad oni to "čast izuzecima" ne mogu da shvate...a što je meni sasvim normalno,biti ili homoseksualac ili lezbejka.
    Ja sam se jedno vreme družila tj. nisam se družila nego mi se brat bavi body-buildingom,i sam znaš da se ako želiš napredovati moraš uzimati steroide...i samo jedna mala greška u korišćenju hormona gotovo ili postaješ peder ili lezbejka.To se u ovom slučaju desi preko noći ni ne primetiš da te počne privlačiti tvoj pol,i jako je mala verovatnoća vratiti se na staro ako se upustiš u vezu sa svojim polom a svidi ti se.Takvih znam jako puno i razumem ih.
    Sve u svemu ti ti znaš šta jesi i furaj svoj fazon,bez obzira na druge,a oni ako se žele nastavljati i počnu vređati vraćaj istom merom,tako makar ja radim...
    I postavi to što ti je Ivan rekao,pa ćes videti...jer forumi u suštini i služe takvoj svrsi... Wink

GARY
    Liberator

Male
    Broj postova : 1193
    Posao : Obrezivanje
    Ljubavno stanje: : Izmisljeno!
    Registration date : 28.04.2008

Postaj by GARY on 30.08.08 0:57

Ma da-postavio sam, ali mi nikako nije jasno da dva naroda koja imaju toliko slicnosti /mada insistiraju vise na razlicitostima/ mogu toliko vekova da se mrze i to bez nekih velikih razloga.

Dobro, sva ta ubistva u ratovima, to jeste razlog za mrznju, ali i jedni i drugi su radili pa sad broje ko je kome vise pobio?

I drugi narodi su ratovali, stalno isticem taj primer Francuske i Nemacke, pa oni su sasvim razliciti a mi tako slicni a eto oni saradjuju kao da nisu ratovali u dva svetska rata u proslom veku.

Ne zam sta je to kod Srba i Hrvata da se ta mrznja prenosi, rekao bih, genetski sa jedne generacije na drugu.
    Pa, na ovom forumu sa koga su me banovali su sve deca do 20 godina? Ko im je vec usadio tu toliku mrznju prema drugom narodu?

A ko je pa srpskoj deci usadio mrznju prema hrvatskom narodu? Taj PRIMITIVIZAM tipa-mrzim ga samo zato sto je to i to me dovodi do ludila.

flower

Dionizia
    Liberalist

Female

Postaj by Dionizia on 30.08.08 22:14

Sve je to tako zato jer su isti,a svu tu mržnj su im usadili roditelji,i to je već stvar vaspitanja...kad ti neko od malena nešto usađuje u glavu da to nije dobro i da ne valja ti ćeš tako rezonovati iako to možda i nije tako kako su ti rekli.

GARY
    Liberator

Male

Postaj by GARY on 30.08.08 22:31

Imao sam utisak da su narodi koji su dugo bili pod austrougarskom preuzeli nesto od njihove kulture. Medjutim, vidim da sam se prevario. Nisu nista bolji od ovih sto su bili pod Turcima. na zalost, izgleda da je Balkan odlicno tlo za sejanje MRZNJE.

flower

Dionizia
    Liberalist

Female

Postaj by Dionizia on 30.08.08 22:48

Možda sve i nebih bilo tako da je Hitler uspeo da uradi ono što je naumio... Twisted Evil

GARY
    Liberator

Male

Postaj by GARY on 31.08.08 10:09

Hitler je bio pametan covek i TACNO je znao sta radi. Mozda su njegovi nacini da to sprovede u delo bili zlocinacki, ali on se posluzio onom maximom da "Sredstvo opravdava cilj".

Njegovu politiku "nadljudi" sada nastavlja USA ali na perfidniji nacin, malim ratovima, velikim epidemijama, vestackim bolestima, promenom klime, dirigovanim uraganima itd.

Neko ce odmah reci da ta "teorija zavere" ne postoji, ali ako se sve pogleda ne iz misje nego iz pticje persektive jasno je da se ide na unistavanje "nizih rasa".

I ja se poneki put zapitam za nekoga-sta li OVO trazi na ovoj planeti?

flower

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 3:30

Sada je: 05.12.16 3:30.